P.-Pk. 9.00 - 18.00

Konfidencialitātes politika

 

Mēs augstu vērtējam savu lietotāju privātumu. Izmantojot internetu, jūs varat būt pilnīgi droši par savas personiskās informācijas konfidencialitāti.

 

Dati, ko lietotāji sniedz, aizpildot reģistrācijas veidlapu vai veicot citas manipulācijas, tiks izmantoti tikai gadījumos, kas norādīti sadaļā "Piekrišana nosūtīšanai". Personas informācija galvenokārt tiek izmantota, lai sagatavotu konkrētus produktus un pakalpojumus. Vienošanās ir arī noteikumi, kas paredz īpašus gadījumus, kad konkrētus datus var paziņot trešām personām.

 

Vietnei nepieciešamie dati

 

Pakalpojumam nepieciešamie dati ir tie, kas ir aizpildīti reģistrācijas veidlapā, proti, vārds, uzvārds un e-pasta adrese. Tādējādi lietotājs brīvprātīgi piekrīt saņemt e-pastus no e-ferroli.lv.

 

Personas informācijas vākšanas mērķis.

 

Vienīgais informācijas par lietotāju izmantošanas mērķis ir vēstuļu nosūtīšana uz viņa e-pastu. Reģistrācijas veidlapā norādītais vārds un uzvārds ir nepieciešams personīgai saziņai. Uzņēmuma informatīvajā vēstulē jūs saņemsiet informāciju par apmācībām, interesantiem faktiem un piedāvājumiem.

 

Visa jūsu sniegtā informācija netiks nodota trešām personām. Vienīgais izņēmums no šā noteikuma var būt juridisko prasību izpilde, kas ir paredzēta Līgumā. Lietotāju personas dati tiek glabāti īpašos getresponse.com serveros, kur visa informācija ir aizsargāta un var tikt izmantota tikai Līgumā noteiktajos gadījumos.

 

Lietotājam ir tiesības atteikties no vēstules saņemšanas. Tad viņa vārds un e-pasta adrese tiks automātiski dzēsti no datubāzes. Pietiek tikai vienu reizi noklikšķināt uz atbilstošā elementa, kas iekļauts katrā saņemtajā e-pasta vēstulē.

 

Kā tiek izmantoti personas dati

 

www.e-ferroli.lv  izmanto sīkfailus un lietotāja informāciju, ko nodrošina Google Analytics.

 

To izmanto, lai apkopotu datus par šīs vietnes apmeklētāju pārvietošanos. Šī kontrole ļauj mums uzlabot un pilnveidot vietnes lietošanas veidu. Šāda pieeja ļauj labāk koncentrēties uz apmeklētāju vēlmēm un radīt saturu, kas interesē lietotājus.

 

Katras pārlūkprogrammas iestatījumos varat novērst sīkfailu sūtīšanu vai norādīt, ka katrs sūtījums ir jāapstiprina. Šīs darbības, protams, neļaus jums kopīgot informāciju par saviem pārlūkošanas paradumiem, taču dažas vietnes un funkcijas nebūs pieejamas.

 

Jūsu privātuma aizsardzība

 

Mēs piemērojam dažādus drošības pasākumus, tostarp administratīvus, vadības un tehniskus, lai aizsargātu lietotāja informācijas konfidencialitāti. Saskaņā ar starptautiskajiem kontroles standartiem mēs ne tikai apkopojam datus, bet arī esam pilnībā atbildīgi par to saglabāšanu. Katrs mūsu uzņēmuma darbinieks apzinās, cik svarīgi ir ievērot nepieciešamās kontroles un Līgumā noteiktos standartus un vadlīnijas.

 

Tomēr, neraugoties uz augsto jūsu personas datu aizsardzības līmeni, ir daži noteikumi, kas jums arī jāievēro. Strādājot tiešsaistē, esiet piesardzīgi, lai nedalītos ar saviem personas datiem.

 

Mūsu izstrādātāji dara visu iespējamo, lai novērstu informācijas noplūdi, nesankcionētu personas datu izmantošanu un grozīšanu. Neviens tiešsaistes pakalpojums nevar sniegt 100% garantiju, jo neviens nav pasargāts no neautorizēta sistēmas hakera. Hakeru uzbrukums var radīt apstākļus, lai citi varētu iegūt datus.

 

Ja mainīsies dažas privātuma politikas daļas, visi lietotāji par izmaiņām tiks informēti pa e-pastu. Ja vēlaties sazināties tieši ar vietnes administrāciju, varat sūtīt e-pastu uz adresi info@ferroli.lv.